Matt Bomer nuk e ndryshoi fama e “Fifty Shades of Grey”
Famën që mori nga “Fifty Shades of Grey” nuk e ka ndryshuar personazhin kryesor. Ai vijon të kalojë në rrugë dhe të përshëndesë të gjithë fansat e tij, pa kurrfarë problemi.

Ndryshe nga sa jemi mësuar që vip-a të tillë janë të shoqëruar me një pjesë të stafit, aktori Matt Bomer vijon të jetë një njeri pa problematika të tilla.

Matt Bomer vazhdon të shëtisë në rrugët e New York–ut njësoj si më parë, pavarësisht famës që i dha filmi “Fifty Shades of Grey”.

I veshur thjeshtë dhe praktik, Bomer ka dalë nga hoteli ku po qendronte dhe gjithmonë është i gatshëm për të bërë foto me fansat. /albeu.com/


Shtuar më 02/04/2015, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori