Martohet Aurela Gaçe (FOTO-LAJM)

Këngëtarja energjike e skenës shqiptare Aurela Gaçe është martuar mbrëmjen e djeshme me të dashurin e saj Skerdin.

Ashtu sikurse ishte parashikuar Skerdi dhe Aurela i shkëmbyen unazat më 20 shtator në ceremoninë e realizuarStela Resort.

Aurela për të qenë një nuse ndryshe nga të tjerat, i ka bërë flokët e saj të shkurtra për të mos thënë tullace. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2013, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori