Martini: Nuk jam në lidhje me Simmons
Pëlqej
Nga fotot duket se ka një afërsi fizike mes vajzës bukuroshe dhe biznesmenit që duket shumë më i madh në moshë sesa shqiptarja e pasarelave Angela Martini. Ajo është parë kohët e fundit në shoqërinë e biznesmenit Russell Simmons.

Por e pyetur në lidhje me fotot Angela Martini ka thënë se biznesmenin e ka mik të mirë.

Fotot janë bërë shkak për spekulime megjithatë komenti serioz që përcillet prej tyre është se shpeshherë paparacët janë në gjendje të fiksojnë skena që të bëjnë diçka të duket ashtu siç duan ata.

Martini ka akuzuar paparacët për spekulime.
Shtuar më 27/04/2012, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori