Martini: Nuk jam nė lidhje me Simmons
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nga fotot duket se ka njė afėrsi fizike mes vajzės bukuroshe dhe biznesmenit qė duket shumė mė i madh nė moshė sesa shqiptarja e pasarelave Angela Martini. Ajo ėshtė parė kohėt e fundit nė shoqėrinė e biznesmenit Russell Simmons.

Por e pyetur nė lidhje me fotot Angela Martini ka thėnė se biznesmenin e ka mik tė mirė.

Fotot janė bėrė shkak pėr spekulime megjithatė komenti serioz qė pėrcillet prej tyre ėshtė se shpeshherė paparacėt janė nė gjendje tė fiksojnė skena qė tė bėjnė diēka tė duket ashtu siē duan ata.

Martini ka akuzuar paparacėt pėr spekulime.
Shtuar më 27/04/2012, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.