Martin dhe Lawrence konfirmojnë lidhjen (FOTO LAJM)

Pëlqej
Disa ditë më parë, aktorja Jennifer Lawrence ishte e pranishme në koncertin e Chris Martin. Ajo gjatë gjithë kohës u mundua që të largonte paparacët, teksa dilte fshehurazi nga një hotel. Por duket se ata nuk hezitojnë dhe të shfaqen në publik dhe ta pranojne lidhjen e tyre. Chris 37 vjeç dhe Jennifer 24 vjeç janë parë teksa kanë mbërritur në një avion privat në Los Anxhelos. Të veshur sportivë, ata kanë folur me njerëzit në bord. Thuhet se çifti ka blerë edhe një shtëpi të përbashkët. Duket se gjërat janë bërë më serioze mes tyre. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori