Martesa me Shkëlzenin, Armina tregon planet për ditën magjike
Armina mevlani është një nga blogeret më të përfolura në Shqipëri, për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishës.

E pyetur në Chic se cfarë mendon për martesën, ajo është përgjigjur se kanë bërë plane.

Sa të ka mërzitur, kur ke parë mënyrën se si është sulmuar Shkëlzeni? Pra, kur ti lexon për të dhe ai për ty?
Armina: Ne e dimë që duke qenë persona publikë edhe mund të sulmohemi. Unë që në momentin që jam lidhur jam sulmuar. Në media ka pasur edhe gjëra pozitive për mua.

Të gjithë presim një ëndërr në sirtar që të kurorëzoni martesën? Apo do presim
Armina: Nuk është se do presim shumë, e kemi bërë një plan thjesht po presim momentin që të ndjehemi të dy të qetë për ta bërë këtë, nuk duhet të jemi të nxituar.

Ke një ide të përafërt, po mendon për fustanin?
Armina: Jam në komunikim me brendet e njohura. Mund të jetë pas 1 apo 3 vitesh. Dua ta bëj mirë ndaj edhe kam nisur komunikimet për këtë gjë që tani.
Shtuar më 03/03/2018, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori