Martesa e famshme përfundon në krizë, ndahet Fotinia dhe Danieli?
Ata ishin cifti i fundit që mbijetoi pa u ndarë nga reality shoë BB këtë edicion, por mesa duket edhe ata kaq e patën aventurën.

Profili i tyre i përbashkët nuk është më aktiv në rrjete sciale, duke i lënë të gjithë të kuptojnë se dicka ka ndodhur.

Që prej martesës së tyre nuk ka pasur asnjë dyshim se mes tyre gjërat nuk shkonin mirë.

Madje ata po përgatiteshin për një martesë me familjen, pas asaj që organizuan para gjithë publikut. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori