Marrëdhënia e tij me Aurela Hoxhën në krizë? Flet vetë Endrit Mertiri
Modelja e njohur shqiptare dhe një nga fotografët më të vlerësuar Endrit Mërtiri për vite me rradhë kanë pasur një marrëdhënie mjaft të ngushtë miqësore. Madje, ata e kanë cilësuar njëri-tjetrin motër e vëlla. Diçka duket se i ka ngrirë marrëdhëniet mes tyre dhe kjo u vu re nga mungesa e urimit të modeles.

Jo vetëm kaq por ajo nuk ishte e pranishme as në festën e ditëlindjes që ai organizoi me miqtë e tij.

Endrit Mërtiri dhe Aurela Hoxha kanë qenë miq të ngushtë dhe prej vitesh kanë bashkëpunuar së bashku në projekte të ndryshme fotografike.

Duke u nisur nga këto detaje dhe nga heshtja e Aurelës u aludua se dyshja nuk flasin më me njëri-tjetrin. I ftuar sot në “Wake UP” në “Top Channel” Endriti u pyet për Aurelën, por ai e konsideroi diçka personale dhe nuk preferoi të fliste.

“Mesazhet vijnë në vende të ndryshme. Nuk kam ndërmend të sqaroj njeri. Janë disa gjëra personale që unë zgjedh t’i mbaj për vete. Edhe nëse do ta prishim marrëdhënien, s’do ta bënim publike. Mediat e ekzagjerojnë”, është shprehur Mërtiri. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori