Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Marramendëse, kaq i kushtoi fustani minimalist Dua Lipës për ditëlindje (FOTO LAJM)

Dua Lipa dy ditë më parë festoi ditëlindjen, më 22 gusht ajo mbushi 24 vjet jetë.

Këngëtarja për ditëlindje udhëtoi me të dashurin në Malibu, por gjatë mbrëmjes festës iu bashkuan edhe miqtë e tyre.

Ajo dukej mahnitëse në darkën e ditëlindjes, teksa kishte veshur një fustan kuq e zi, me figurën e buzëve tek gjoksi.

Sipas faqes “What they ëearin”, ky fustan kap kushton hiç më pak se 3.990 euro dhe është i markës “YSL”.

Shtuar më 25/08/2019, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori