Mariza Ikonomi: Kjo ështa kënga shqiptare që nuk më pëlqen
Kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca ishte edhe këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi.

Pyetjes së kapitenit të skuadrës së kuqe, Florjan Binaj, se cili është dueti që i mungon karrierës së saj ajo ju përgjigj: “Një duet me Capital T”.

Ndërkohë gjatë lojës mësuam se është “single” dhe se kënga shqiptare që nuk e pëlqen është “Të ka lali shpirt”.

Shtuar më 12/10/2019, ora 22:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori