Mariza dhe Andos së bashku për pushime
Këngëtari kosovar i rrymës rrok, Andos është parë teksa pushon në jug të vendit me këngëtaren Mariza Ikonomi. Ndonëse ata ende nuk kanë konfimrmuar asgjë nëse janë lidhur së bashku, një foto që qarkullon në rrjetet sociale tregon qartë se ata janë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ata kanë thënë që janë miq të mirë, por në tapetin e kuq të 'Top Fest', kaluan bashkë dhe dukeshin si çift. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori