Mario Balotelli në kopertinën e “Time”
Futbollisti i njohur italian është përzgjedhur për të pozuar në kopertinën e revistës ‘Time’. Lojtari i talentuar i kombëtares italiane ka folur për revistën prestigjioze në lidhje me futbollin e tij në Britaninë e madhe, jetën personale apo sulmet raciste.

SuperMario ka konfirmuar qëndrimin e tij tek Manchester, skuadra angleze ku luan prej disa kohësh, ndërkohë që ka rrëfyer edhe për fëmijërinë e vështirë apo për faktin se tashmë jeta e festave dhe netëve jashtë me miqtë janë një fazë të cilën e ka lënë dhe se tashmë, siç shprehet Balotelli, i pëlqen më shumë të qëndrojë në shtëpi. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2012, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori