Marina Vjollca takon reperin e famshëm amerikan, nuk qëndron pa postuar foto me të (FOTO LAJM)

Marina Vjollca do të kthehet së shpejti në ekran, por ndërkohë ka ndarë me fansat diçka që askush më parë nuk e dinte.

Disa muaj më parë çifti shumë i komentuar, Marina dhe Geti ndodheshin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku morën pjesë edhe në evente të rëndësishme duke pasur fatin të takojnë VIP-a me famë botërore.

Ditën e sotme Marina me anë të një fotoje të postuar në Instastory, ka zbuluar se është takuar edhe me reperin e famshëm amerikan, Tyga. /albeu.com/


Shtuar më 24/04/2019, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori