Marina Vjollca prezanton bebet e saj (FOTO LAJM)

Dasma e ardhshme e moderatores Marina dhe reperit Getoar është më e përfolura e momentit.

Nuk dihet se sa gjatë pas kësaj, prezantuesja bukuroshe Marina Vjollca planifikon të zgjeroj familjen duke u bërë nënë por të paktën tani për tani, ajo ka dy ‘bebet’ e saj.

Me to, Vjollca e ka njohur publikun përmes një postimi në Instagram.

Bëhet fjalë për dy kotele që janë ‘banoret’ e reja në villën ku ajo jeton bashkë me të dashurin, reperin Getoar Selimi.

Bebet e mia’ – shprehet në postimin e bërë Marina duke dëshmuar kësisoj, dashurinë e madhe për macet . /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori