Marina Vjollca nuse për shtëpi? Flet e zonja e punës
Pëlqej
Marina Vjollca duket se nuk e ka shumë dëshirë krevatin e rregulluar dhe këtë se ka problem ta thotë publikisht.

Në një foto të fundit që ajo ka postuar në InstaStory shihet se Marina se ka me shumë qejf pastrimin.

Sipas një meme, Marina e humbet dëshirën sapo mbledh një corape.

Epo Marina nuk e vetmja, jemi të gjithë në këtë fundosje amvisash. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 23:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori