Marina Vjollca feston ditëlindjen, Getoari i kushton fjalë zemre (FOTO LAJM)

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar.
Ditën e sotme ajo feston ditëlindjene e 29-të. Përvec urimeve të shumta që ka marë dedikimi që i ka bërë bashkëshorti është kaq i ndjerë dhe special.

Getoari ka zgjedhur këto fjalë për ta uruar të dashurën e saj "Ditëlindja jote është rilindje për mua..Gëzuar e shtrenja ime".

E nuk kishte si të mos reagonte Marina kundrejt këtij urimi.
“Ti je i shtrenjti im.. Të dua”-shkruan ajo
Shtuar më 17/05/2019, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori