Marina uron me fjalët më të bukura Luanën për ditëlindje
Sot është një ditë e shënuar për familjën Vjollca pasi Luana feston sot ditëlindjen.

Dhe sigurisht që urimet e para i ka marrë nga familjarët.

Në profilin e saj urimi më special është ai i Marinës, që çdokush do ta dëshironte një të tillë nga motra.

"Të dua jeta ime, gjysma ime", komenton Luana e cila duhet të jetë emocionuar shumë nga urimi i motrës së saj.

Ndërsa për ju qe nuk e dinit, Luana mbush sot plot 26 vjece.

Ama të gjithë presin dhuratën dhe urimin e Krenarit të dashurit të Luanës. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori