Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Marina tregon se si Geti gatuan për të (FOTO LAJM)

Pëlqej
Çifti i njohur i showbizit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tashmë janë të pandarë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instastory ku tregon sesi gatuan Geti në kohën e tij trë lirë.

Në fotografinë e publikuar, Marina prezanton një pulë të cilën reperi po e ziente, teksa me shaka ajo shkruan në mbishkrimin e fotografisë se Geti e ngacmon duke i thënë “Shoqja ime në jacuzzi”. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori