Marina sërish objekt bisede në rrjete sociale, shifrat e larta të aksesorëve

Pëlqej
Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky emisioni i saj i fundit ishte “C'est la vie”.

Ashtu si e kanë vajzat e showbizz-it edhe Marina bën një jetë lukzose të rrethuar nga emrat e markave më prestigjioze.

Së fundmi, ajo është shfaqur me një shall dhe cantë në rrjete sociale ku të themi të drejtën duke marrë parasysh faktin se mbeten thjesht aksesorë, kanë një cmim të kripur.

Faqja që publikon çmimet e veshjeve të VIP-ave ka postuar në Instagram sa kushton vetëm shalli dhe çanta që Marina mban në foto dhe që konsistojnë në 210 euro shalli dhe 135 euro çanta e vogël. /albeu.com./
Shtuar më 22/02/2018, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori