Marina sensuale sapo del nga dushi (FOTO LAJM

Prezantuesja Marina Vjollca ka kohë që nuk ka postuar nëpër rrjetet sociale.

Ka pothuajse një javë qëkurse prezantuesja seksi e Shqipërisë, Marina Vjollca kishte postuar në rrjetet sociale.

Postimi i saj i fundit në Intagram ishte para një jave kur edhe katedralen Notre-Dame e kishte kapluar zjarri në Paris.

E pas një jave Marina është paraqitur tepër seksi në dy fotografi që ka postuar në këtë rrjet social.

Ajo shihet e sapodal nga banjo, me flokë të lagura, derisa ekspozon fytyrën dhe këmbët e saj seksi. /albeu.com/


Shtuar më 24/04/2019, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori