Marina në konkurencë me Luanën, relaks pranë detit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Përpos Luanës edhe motra e saj Marina tashmë ka startuar pushimet. Me një fizik për tu admiruar, ajo ka joshur më tepër ndërsa ka postuar në Instagram shumë foto. Miqtë dhe ndjekësit e kanë komplimentuar pa masë. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori