Marina me një fustan edhe më madhështor, ja hyrja në sallë e çiftit (FOTO LAJM)

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre.

Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve.

Ndërkohë, pas celebrimit, çifti dhe të ftuarit janë drejtuar në sallën e ceremonisë, nga ku edhe kanë dhënë vallëzimin e tyre të parë, nuse e dhëndër.

Ata kanë kërcyer një vals romantik në mesin e shumë të pranishmëve.
Në këtë dasmë, të ftuar kanë qenë gjithashtu shumë figura të njohura publike, të cilët i dhanë edhe më shumë shkëlqim ambientit me paraqitjet e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2017, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori