Marina ka mall për verën, publikon videon nga Xhamajka

🇯🇲 Kur po vjen vera?😭 #tb #jamaica

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Pëlqej
Çifti i famshëm Marina dhe Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.

Marina dhe Getoari janë një ndër çiftet më të dashur të shoëbiz-it shqiptar. Ata vihen gjithmonë në qendër të mediave rozë për jetën e tyre luksoze dhe faktin që janë të fiksuar pas udhëtimeve në vendet më të shtrenjta.

Këtë herë Marina ka publikuar një video nga vera, ku ndodhet ajo dhe Getoari në Xhamajkë.

Më në formë se kurrë dhe më seksi Marina duket se ka nevojë për rrezet e diellit që kaq shumë po mungojnë. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 23:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori