Marina impresionohet nga vizita e Papës: Harmoni e paqe paçim gjithmonë
Edhe bukuroshja Marina Vjollca ka gjetur kohë për ti dedikuar një mesazh vizitës së Papës në Tiranë. "Kjo është Shqipëria, harmoni e paqe paçim gjithmonë! Zoti i bekoftë shqiptarët!!!".

Papa Françesku nënvizoi rëndësinë e kulturës së bashkëjetesës, tolerancës dhe vëllazërisë në këtë vend. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori