Marina Fara nuk fshihet më, shijon dashurinë në sy të të gjithëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Marina Fara u bë shumë e famshme me publikimet e saj në rrjetet sociale, publikime këto shumë seksi dhe provokuese.

Por lidhjet e saj jo gjithnjë kanë funksionuar shkruan albeu.com.

Bukuroshja shqiptare tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur publikoi lidhjen me biznesmenin Edi Ismaili dhe më pas kur publikoi një foto me unazë, që fliste për fejesën e tyre.

Fejesa e Marina Farës zgjati pak, dhe më pas u ndanë.

Por tashmë MArina ka treguar për të gjithë se është sërish e dashuruar dhe ka publikuar fotografi me të dashurin e ri.

Ajo ka zgjdhur t'ja mbulo0jë fytyrën por mesa duket ajo është shumë e lumtur. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori