Marina Fara i drejtohet të dashurit publikisht: Dua përgjigje!

Ajo është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Flasim për vajzën e këngëtares, Eli Fara, Marinën e cila komentohet shumë.

Duket se tashmë ajo është në një lidhje dhe duket e lumtur. Ajo e tregon postim pas postimi sa e dashuruar është, ku nuk mungojnë edhe momentet intime.

Këtë herë Marina lë të kuptohet se partnerin nuk e ka afër dhe e ka marrë malli për të.

"Do të doja të ishe këtu tani, kam nevojë për një përgjigje tani", shkruan Marina shoqëruar me një emoji të mërzitur teksa ka postuar një foto nga biseda me të dashurin.
Shtuar më 08/06/2018, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori