Marina e pandalshme, publikon fotot provokuese nga Miami (FOTO LAJM)

Pëlqej
Marina dhe Geti aktualisht gjenden në Miami, ku po shijojnë pushimet e tyre të vonshme.

Por duket se këto kohë, Marina ka vendosur ta lëshojë dorën pasi po poston fotografi shumë tërheqëse nga plazhet luksoze.

Pasditen e sotme ajo ka publikuar disa foto nga Miami ku shfaqet më seksi se kurrë.

Moderatorja po i shijon pafund këto dtë, ndërkohë që nuk dihet se kur do të rikthehet në ekran për ndonjë projekt televiziv. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori