Marina e çon Getin "greminë", vesh xhaketën 7 mijë euroshe (FOTO LAJM)

Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Karriera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, dhe emisioni i saj i fundit ishte “C'est la vie”.

Ashtu si e kanë vajzat e showbizz-it edhe Marina bën një jetë lukzose të rrethuar nga emrat e markave më prestigjioze.

Së fundmi, po bën xhiron e rrjetit foto e moderatores e veshur me një xhaketë Gucci. Faqja "Whattheywearin" në Instagram ka publikuar shifrën marramendëse të xhaketës blu të Marinës.

Ajo ka kushtuar plot 6845 euro, ndërsa syzet e të njëjtës firmë "Gucci" kanë kushtuar 750 euro. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori