Manjola Nallbani provokuese me bikini, të famshmet e tjera nuk i "rezistojnë" (FOTO LAJM)

Ajo njihet nga të gjithë si një nga këngëtaret me zërin brilant. Fjalën e kemi për këngëtaren Manjola Nallbanin, e cila gjithmonë shfaqet shumë në formë.

Por së fundmi ajo ka publikuar një foto një Instagram, buzë detit me bikini të zeza ku ka nxjerrë në format e saj trupore. Jo vetëm komentuesit e ka kanë përgëzuar për trupin por edhe një sërë këngëtarësh të njohur.

Aurela Gaçe, Eli Fara, Irma Libohova, Bleona Qereti dhe shumë të tjera kanë komentuar mbi foton e këngëtares.
Shtuar më 05/08/2019, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori