Manjola Nallbani prezanton bashkëshortin (FOTO LAJM)

Një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, Manjola Nallbani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë tregon sesa e kujdesshme është për veten dhe sesa i pëlqen fotografitë.

Këtë herë ajo ka zgjedhur të bëjë një postim me bashkëshortin e saj dhe një mbishkrim të mbushur me dashuri.

Këngëtarja ka zgjedhur që në një ditë të rëndësishme për të shoqin, siç është dita e lindjes, ta urojë publikisht.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime”, ka shkruar Nallbani. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2017, ora 12:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori