Manjola Nallbani në super formë me bikini, Ermali nuk i reziston dot "ngacmimit" (FOTO LAJM)

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës.

Përveç muzikës së mirë që realizon, Manjola është dalluar gjithmonë për linjat e saj perfekte.

Edhe pse plot 52 vjeçe, ajo është po aq e re dhe seksi sa një adoleshente.

Këtë e dëshmon edhe foto e publikuar së fundmi në Instagram nga vera që lam pas.

Mirëpo ndryshe nga çfarë mund të mendohej, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë komenti i Ermal Mamaqit, i cili ëshrë kapur pas një detaji.

‘Po ri o Manjo se sna i hedh dot... ti po bën reklamë për kopertinën që ke dalë vet. Nejse. Tull trupi’, komenton Mamaqi.

Ndërkohë nuk ka munguar as përgjigja e Manjolës: ‘Se mos me kerkon ndonje pagese tani qe i bere ti reklame me shume se une. Te ajo e fundit ma lidh gomarin. Te perqafoj’.

Shtuar më 08/09/2019, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori