ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
Mami i Rita Orës ka kritika për stilistin e të bijës (FOTO LAJM)

Vera Ora e ka treguar edhe më parë se nuk i pëlqen gjithmonë zgjedhja e veshjeve që bën vajza e saj Rita.

Dhe ja së fundi, në disa postime në Instagram, ajo ka treguar se as këtë herë Rita nuk e ka kënaqur me veshjen e saj.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, përmes së cilave tregon se po shijon në maksimum fundjavën.

Më pas e ëma e Ritës i publikoi vajzës një foto ku shfaqet e veshur me një kostum me ngjyra dhe çorape leshi, ndërsa shkruan:

“Kush e veshi atë? Jo unë, sigurisht”, ka shkruar Vera, duke lënë të kuptohet se mund të ketë qenë ideja e saj për këtë veshje.
Shtuar më 28/07/2019, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori