Mami i Oriola Marashit merr postin e rendësishëm në televizionin e madh shqiptar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj me anë të një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se është bërë administratore e përgjithshme e grupit mediatik Ora News dhe Channel One.

Jakaj shprehet falenderuese dhe mirënjohëse ndaj atyre që i besuan këtë detyrë.

"Administratore e pergjithshme e grupit mediatik Ora News dhe Channel One Faleminderit gjithë atyre që me besuan këtë detyrë të veshtirë e njëherësh kaq fisnike! Mirënjohje pafund dhe përkushtim maksimal...", shkruan Jakaj.

E para që e ka uruar ka qenë vajza e saj, modelja e njohur Oriola Marashi e cila ka shkruar: "Urime mami nje ditë kam ëndërr të di sa gjysma e dijeve të tua".
Shtuar më 23/10/2018, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori