Mamaja e dragonjve gjen princin e saj, Emilia del hapur me regjisorin

Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gjithë botën.

Por një nga personazhet më të preferuar është aktorja Emilia Clarke, e njohur si nëna e dragonjve.

Ndërkohë që shumë shpejt pritet të nisë dhe sezoni final i këtij seriali, Emilia si duket ka gjetur dhe princin e saj.

Prej kohësh dyshohej për një lidhje mes saj dhe regjisorit Charlie McDoëell, të cilat tashmë janë vërtetuar. Dyshja janë në një lidhje dashurie por ende nuk kanë folur publikisht.

Ata janë fotografuar nga paparacët duke kaluar kohë së bashku, duke shëtitur e duke u përqafuar. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 18:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori