Mamaja dhe e fejuara e Jon Gjebreas paskan një të përbashkët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lajmi i fejesës së Jon Gjebreas dhe Merlin Haxhiymerit pushtoi mediat shqiptare. Si u organizua ceremonia, si ishte unaza e Merlin, çfarë veshën, kush ishin të ftuarit, si reagojë motra e vogël e Jonit, Anna, ishin disa nga titujt kryesor të lajmeve gjatë këtyre ditëve.

Çifti i njohur menjëherë pas fejesës u largua nga Shqipëria duke nisur pushimet. Destinacioni i tyre i parë është në Romë në Itali.

Tashmë që gjithçka është bërë zyrtare, Merlin me anë të postimeve të saj në rrjetet sociale na ka njohur me familjen e saj po ashtu siç kemi njohur kohë më parë edhe familjen e Ardit Gjebreas, ku bashkëshortja e tij Anila ka zgjedhur mesa duket të mos jetë një personazh publik.

Dhe është pikërisht Anila e cila edhe pse jo shumë e njohur për publikun, ka diçka që nuk e fsheh dot.

Bashkëshortja e Ardit, duket të jetë shumë e përkushtuar në Besim që ajo ka në Zot.

Dhe e gjitha kjo kuptohet qartë nëse i hedh një vështrim postimeve në Instagram-in e saj.

Anila Beko, e ka përcjell këtë frym të ngrohtë besimi edhe në familje dhe fati mesa duket ka menduar për djalin e saj Joni që ti japi një nuse si Merlin e cila po ashtu ka treguar se Beson duke postuar në Instastory një shprehje biblike, që flet për besimin e patundur edhe kur nuk e sheh atë që beson. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori