Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Makina superluksoze dhe maska të bardha, policia ndalon ish-banorin e "Big Brother" (VIDEO)

🔥🔥🔥🔥

A post shared by Rich Kids Of Tirana (@richkidstirana) on

Pëlqej
Kanë mjaftuar dhjetra makina superluksoze dhe maska që "Shqiponja" të ndalojë disa të rinj.

Mes tyre ra në sy ish-banori i "BB" Elsamedi. Duket se të rinjtë kanë qënë të famshmit e faqes "Rich Kids Tirana".

Të rinjtë shihen me maska të bardha të cilët urdhërohen të rrinë nëpër makina derisa të normalizohet e gjithë situata.

Si duket ata janë mbledhur për të bërë një projekt muzikor, pasi tashmë Elsamedi është këngëtar. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori