Makina, pushime luksi dhe festa të çmendura: Jeta e fëmijëve të pasur të Greqisë (FOTO LAJM)

Festa dhe shpenzime pa fund, duket se është motoja e fëmijëve të pasur grekë teksa postojnë në rrjetet sociale foto personale për të shfaqur luksin ku jetojnë.

Pothuasje në çdo shtet është hapur një llogari në Instagram për “The Rich Kids” dhe të më të fundit që i janë bashkuar nismës janë adoleshentët grekë.

Shtuar më 08/02/2019, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori