Makina luksoze dhe biznese në Katar, Dorina Mema tregon si ia doli
Dorina Mema ka qenë e ftuar në Ftesë në Pesë, ku ka treguar për më tepër për jetën e saj në Katar dhe si ia doli t'i arrinte gjërat.

"Habiten njerëzit si ia dole ti, se kur thua Arabi, Katar, janë vende luksoze, të shtrenjta, aq më tepër që po merr nisma të tuat", i tha Bieta.

"Disa njerëz ecin me engjej dhe nuk ecin vetëm. Unë kam 7 engjej, mund të realizoj çfarë dua. Në momentin kur njeriu është i pasur shpirtërisht, hapet qielli dhe dëgjohet lutja. Njerëzit nuk besojnë dhe e humbasin veten me gjërat e dukshme.

Ndërsa unë e kam parësore marrëdhënien vertikale dhe kur e ke këtë, mund të marrësh çfarë të duash. Nuk i kam kërkuar kurrë asgjë asnjeriu. Në këtë jetë ia kam dal vetëm. Kur je në dorën e dikujt tjetër, atëherë duhet të trembesh. Kur ecën me krahët e tua, gjithmonë do ia dalësh", u shpreh Dorina./albeu.com/
Shtuar më 05/11/2019, ora 21:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori