Makeup shqeto dhe pa photoshop, fotot e këtyre VIP-ve do t'iu shokojnë (FOTO LAJM)

Grimi çdo herë ka rëndësi të veçantë në botën e femrave e sidomos në paraqitjen e jashtme të yjeve botërore.

Por veç grimit në secilën fotografi të ndarë online nga artistë të ndryshëm në mbarë botën, sigurisht jeni befasuar me dukjen e tyre mahnitëse, njofton Klan Kosova.

Megjithatë sekreti fshihet pas fotoshopit, pasi një revistë e njohur spanjolle ka publikuar fotografi në distancë afërtyjeve më të njohura në botën e shoubizit ndërkombëtar ku pjesë e tyre është edhe kosovarja Dua Lipa.

Imazhet siç theksohet në artikull janë të vendosura pa intervenime fotoshopi nga artistet të cilat shumë prej tyre i favorizoni aq shumë për pamjen e tyre të jashtme.
Shtuar më 14/06/2019, ora 18:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori