Make up-istja shqiptare bën mrekulli me të moshuarën (VIDEO)
Sellma Kasumoviç është një nga njerëzit më të shquar të botës së make upit.

Në duart e saj kanë kaluar pothuajse të gjiitha vajzat e njohura të skenës dhe ekranit shqiptar të cilët e konsiderojnë Sellmën si një mrekulli.

Por siç duket, manisë së konturimit dhe 'highlight-it' nuk i ka rezistuar as një grua e moshuar.

Sellma, ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, transformimin me grim të kësaj gruaje, e cila në pjesën finale, duket shumë e kënaqur me rezultatin.

Në videon e mësipërme mund ta shikoni transformimin. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2018, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori