Majlinda Zeka: Kjo është dhurata më e mirë e vitit 2017 (FOTO LAJM)

Për Majlinda Zekën nuk është se dinim shumë deri në momentin kur u bë e ditur se është në lidhje me reperin Majk.

Çifti kanë qenë shumë të përfolur gjatë gjithë vitit 2017">2017, sidomos pas lajmit se ata kanë ndarë rrugët.

Sidoqoftë, nga lidhja e tyre, Majlinda dhe Majk kanë një fëmijë të cilin e pagëzuan me emrin Roan.

Në rrjete sociale, e ëma e Roanit vazhdimisht poston imazhe të tij dhe tregon se sa shumë kujdeset për të.

Së fundi, Majlina ka postuar disa imazhe me të cilat tregon se kush ishte personi që ia bëri vitin 2017">2017 asaj dhe ishte pikërisht vogëlushi.

“Dhurata me e mire e vitit 2017">2017, Roan”, ka shkruar ajo, duke ia shoqëruar edhe disa fotografi nga momenti i lindjes. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2017, ora 14:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori