Majlinda Bregu e thotë hapur: Ne kemi qejfin tonë (FOTO LAJM)

Ajo gjithmonë e shfaq në rrjete sociale sesa shumë e përkushtuar është ndaj famlijes dhe sidomos fëmijëve të saj.

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu publikon shpesh foto me vajzën e saj të madhe Kejdën, nuk lë mënjanë as djalin e saj.

Në një foto në të cilën nënë e bir shfaqen duke shkëmbyer përkëdhelje ajo ka shkruar: “Se ne kemi qejfin tone"

Shtuar më 13/10/2017, ora 23:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori