Majk nuk po i ndahet më Roanit (FOTO LAJM)

Ai është ndër reperët më të njohur në skenën muzikore.

Jeta e Majkut u bë thuajse si një telenovelë për shkak të marrëdhënies së tij me modelen Majlinda Zeka dhe përfundimit të saj shumë shpejt.

Ai së fundmi ka pranuar edhe atësinë e Roanit djalit që solli në jetë Amjlinda, dhe duket shumë i afeksionuar pas tij.

Ndonëse ende nuk është e qartë se si qëndrojnë raportet mes Majkut e Majlindës, ata të dy po kujdesën për Roanin e vogël.

Këtë mund ta vëreni përmes fotografive që ata postojnë në rrjetet sociale.

Majku kohë pas kohe sjell për fansat ndonjë fotografiRoanit.
E së fundmi ai vjen me një fotografi shumë të ëmbël.

Majku në profilin e tij në Instastory ka postuar një fotografiRoanit teksa ai shihet me vetulla të ngrysura dhe me nerva.
Ai duket shumë i lezetshëm edhe ashtu. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori