Majk tregon kë konsideron rival në estradë
Pëlqej
Reperi shumë i dashur për publikun, Kastriot Rexha apo siç njihet me emrin artistik Majk ka një numër të madh të fansave që e duan dhe e ndjekin atë.

Ai ishte i ftuar në emisionin "Nun" ku ka folur rreth projekteve dhe djalin e tij Roan.

Në pjesën e fundit të emisionit ai nuk pranoi ta thotë emrin e femrës që e ka dashur shumë ndërsa i pyetur se kë konsideron rival në estradë tha se rivali i tij është Capital- T. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori