Majk shijon diellin me djalin e tij
Duket se marrëdhënia mes reperit të njohur dhe ish të dashurës së tij janë rregulluar, shkruan Albeu.com

Vetëm pak ditë më parë Majlinda Zeka, në disa postime në ‘Istagram’ ka treguar se Majk nuk kujdesej financiarisht për djalin e tij e për rrjedhojë nuk nuk e lejon që ai ta shohë të birin.

Por tashmë duket se çdo gjë është rregulluar pasi reperi shqiptar është parë shpesh të dali me djalin e tij këto dit me diell.

Majk dhe Majlinda janë ndarë prej kohësh , djali jeton vetëm me të ëmën. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori