Majk prezanton të dashurën (FOTO LAJM)

Majk, ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes jo vetëm falë projekteve muzikore, por edhe për shkak të lidhjes së tij të re me Melitwn.

Por kohët e fundit në vëmendje të mediave ka qënë Majlinda, e cila duket se ka nisur një marrëdhënie të re me këngëtarin e njohur Burak Vehapi.

Pas këtij lajmi që po qarkullon prej ditësh duket se reperi ka vendosur të prezantojë të dashurën për herë të parë.

Ai ka postuar një foto të një vazje që duket vetëm në pjesën e pasme me flokët me gërsheta të imëta dhe shkruan “Xhamejka”. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori