Majk kapet mat me të dashurën e re në rrugët e Selanikut (FOTO LAJM)

Këngëtari Majk Kaveli, pas deklaratës për ndarjes përfundimtare me Majlinda Zekën me të cilën ka dhe një djalë është kapur mat me të dashur të re.

Këtë gjë e ka kapur ''Prive'' teksa ecte përdore me të dashurën e tij në Selanik.

Pushimi i tyre nuk ka zgjatur shumë përshkak të angazhimeve që Majk ka pasur për koncertet e tij.
Ende nuk e dimë se kush është vajza përkrahë tij por që sigurisht do ta zbulojmë së shpejti. /albeu.com/

Shtuar më 29/11/2017, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori