Maj jahtit me minibikini, kaq nxehtë Oriolën se keni parë as në mes të verës (FOTO LAJM)

Kur flasim për Oriola Marashin temperaturat rriten.

Modelja gjithnjë e më e suksesshme po kor të njëjtin sukses edhe në rrjetet sociale.

Portimet e nxehta njëra pas tjetrës nxisin gjithnjë komente të shumta nga të gjitha llojet.

Së fundmi modelja pozon me minibikini të kuqe mbi një jaht në detin e mrekullueshëm të Spanjës.

Oriola duket mjaft seksi dhe tërheqëse dhe padyshim ka nxitur sërisht fansat për komente nga më të çuditshmet./albeu.com/

View this post on Instagram

♥️ love ♥️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Shtuar më 27/09/2019, ora 10:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori