Magjike! Mos e humbisni valsin e dashurisë së Turit dhe Orindës (FOTO & VIDEO)
Këngëtarja e njohur Orinda Huta dhe moderatori i njohur Turian Hyska mbrëmjen e sotme kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 10-vjecare.

Aktualisht ata po festojnë, dhe nga ceremonia e dasmës së tyre janë bërë publike mjaft momente interesante. Në videot e mësipërme ju do të shikoni se si çifti po kërcejnë dhe argëtohen nën praninë e njëri-tjetrit.

Ata duke mjaft të lumtur dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ndërsa nga ana tjetër janë dhe të emocionuar, pasi e gjithë vëmendja është tek ta. /albeu.com/

Magjike! Mos e humbisni valsin e dashurisë së Turit

Shtuar më 27/07/2017, ora 22:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori