Magjike, momenti kur bebi godet barkun e Meghan (VIDEO)
Ne një video të publikuar në instagramit ku duket sikur Dukesha Meghan ka mar një goditje nga fëmija në pritje Sussex, ka bërë që fansat e saj të mahniten.

Momenti i ndarë në Instagram ishte kur Meghan vizitoi Teatrin Kombëtar në fund të janarit, transmeton Albeu.com.

Videoja tregon Dukeshën duke mbajtur me dorë barkun e saj dhe kur pamja afrohet vërehet diçka që lëviz në të.

Impresioni mund të ketë qenë një dorë ose një këmbë duke shkelmuar dhe me shprehjen e Meghan në foto ajo gjithashtu mund të konfirmojë se ajo ndjeu fillimin e foshnjës. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2019, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori