E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Madonna konkuron për zhveshjen me Kim Kardashian
Madonna është këngëtarja e radhës e cila ka ironizuar Kim Kardashian për fotot e saj nudo. Teksa konkurenca mes palëve është shumë e fortë, ajo mundohet që me rivalen e saj të merret duke postuar edhe ajo foto ku është e zhveshur.

Kim është ironizuar edhe nga mbretëresha e popit, Maddonna. Në një foto të postuar në rrjetin social “Facebook”, Maddona ka pozuar topless, por është konfuze se përse gjoksi konsiderohet më provokues se fundshpina dhe përse nuk ndalohet ekspozimi i kësaj të fundit.

Për këtë gjë, një përgjigje të mirë mund ta japë Kim Kardashian, e cila di mjaft mirë të tërheqë vëmëndjen. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2014, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori